Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Elektromobilność - weź udział w badaniu!

 

CAR-SB-logotype

Szanowni Państwo,

W związku z obowiązującą ustawą o elektromobilności i paliwach alternatywnych z dnia 11 stycznia 2018 r., Gmina Miasta Gdyni przygotowuje strategię rozwoju elektromobilności w mieście, aktualizującą Plan Zrównoważonej Mobilności Miejskiej. Jednym z działań podjętych przez miasto jest realizacja Projektu CAR – Creating Automotive Renewal, którego celem jest zwiększanie świadomości i promowanie elektromobilności w miastach.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o wypełnienie internetowego kwestionariusza ankiety dotyczącej świadomości mieszkańców i aktualnego stanu elektromobilności w Gdyni.

KWESTIONARIUSZ ANKIETY

Badanie jest realizowane w ramach projektu CAR, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, programu Interreg Południowy Bałtyk. W związku z realizacją projektu CAR będą opracowywane rozwiązania systemowe dla wdrożenia i rozbudowy systemów zarządzania pojazdami elektrycznymi i stanowiska ładowania.

Ankieta jest anonimowa.

Zebrane dane są istotnym elementem dla opracowywania i realizacji polityki transportowej.

Dziękujemy za udział.